Agroturystyka - Rekowo - Nobis - Polanów - Konie - Wędkowanie - Jazda konna - Wczasy dla rodzin
Agroturystyka w Rekowie Krystyna i Krzysztof Nobisowie
76 - 006 Nacław, Rekowo 30
gm. Polanów, woj. zachodniopomorskie
tel: (94) 318 36 70 tel. kom: +48 604 217 328 

Obiekt całoroczny | Mapka


Do wypoczynku u nas zachęcają dwa przepiekne śródleśne jeziora, jest to jez. Nicemino (Rekowskie), jez. rynnowe o pow. powyżej 100 hektarów otoczone lasem z niewielkimi przepięknymi polanami do dyspozycji naszych Gości. Tam też można rozbić namiot, postawić przyczepę campinkową , popływać kajakiem, łodzią czy rowerem wodnym. Drugie to Morskie Oko jez. lobeljowe, niewielki akwen o bardzo przejrzystej wodzie, atrakcyjne do nurkowania, piękne miejsce do kąpieli i wypoczynku.

Szanowni Wędkarze na Niceminie łowimy szczupaki, liny, leszcze, dużo okoni, węgorze oraz płoć. Akwen gosprdarstwa rybackiego w Mielnie Opłata ok. 20 zł za tydzień. Ponadto zapraszamy do połowu dorszy w morzu z burty ze statku do czego szczególnie zachęcam, wypływamy ok 12 mil i więcej. Możemy również kupić ryby na stawach rybnych w Rekowie, lub złowić je osobiście na wędkę a następnie własnoręcznie lub z moją pomocą uwędzić w wędzarni i delektować się ciepłymi, soczystymi { popijając lub nie }.

KEMPING - BIWAKI : W ubiegłym roku wybraliśmy się z żoną na tygodniową wyprawe z przyczepą kempingową , po czterech noclegach nad różnymi jeziorami, zdecydowaliśmy że nasze jest najpiękniejsze i tu dokończyliśmy urlop.
Dysponujemy terenem nad jeziorem (urocze polany) do biwakowania zapraszamy z przyczepami.
Cena za biwakowanie to: namiot 10 zł; samochód 5zł; osoba 4zł;
biwakowanie w samochodzie 10zł; + osoba 4zł

WŁASNA PLAŻA DLA W?DKARZA : Nad jeziorem w samym końcu polany rozbijamy dobrze wyposażoną przyczepę kempingową , mogącą pomieścić 4 osoby (jedno spanie podwójne, dwa pojedyncze).
Przyczepa jest wyposażona w niezbedne rzeczy (szklanki, garnki, stolik, inne) Należy zabrać ze sobą pościel i rzeczy osobiste. Ustawiona kilka metrów od wody, istnieje możliwość ustawienia drugiej obok. Cena za wynajem przyczepy to (50 zł. dwie osoby) każda następna 10 zł.

 Opis pokoi:

  • Oferujemy Państwu pokoje z WC i prysznicem do dyspozycji pokoiki 3 lub 2 osobowe wyposażone w tapczanik i wersalkę.
  • Pokój dla rodziny 4 osobowej (2 tapczaniki, wersalka).
  • Pokój dla rodziny 5 osobowej z aneksem sypialnym dla dzieci (w nim 2 tapczaniki w pozostałej części tapczan i wersalka).
  • I wreszcie mieszkanie wakacyjne na 6 do 9 osób, w nim 2 pokoiki do spania w każdym tapczan i wersalka, salon (tapczan i wersalka), aneks kuchenny i łazienka.
  • W każdym pokoju znajduje się TV. Mamy też pokoje rezerwowe i przyczepę kempingową.

W gospodarstwie dysponujemy stołówką gdzie gospodyni serwuje bardzo smaczne posiłki i nie pozwala schudnąć. Jest też typowy wiejski sklep gdzie można w każdej chwili niedrogo zaopatrzyć się w artykuły.

Szanowny turysto jeżeli zatęsknisz za gwarem i tłokiem na plaży masz około 35 km. Do Łaz lub Mielna i mam nadzieję że to dla Ciebie blisko. A jak było opowiesz przy wieczornym ognisku.
 Rekowo
Agroturystyka Koszalin - Wakacje dla rodzin z dziećmi - Polanów - Tanie noclegi - Wędkowanie - Jazda konna - Tanie noclegi
Design Obozy konne dla dzieci Agroturystyka Zachodniopomorskie